Більшу частину дня люди проводять у приміщенні не лише тоді, коли на вулиці холодно. Навіть влітку сім’я багато часу проводить вдома. Здоровий клімат залежить від різних аспектів, які впливають на те, чи почуватиме себе комфортно дитина у своїй кімнаті.

Не пропустіть Які запитання поставити майстру перед встановленням кондиціонера

Якість повітря має неймовірний вплив на здоров’я та самопочуття дитини. Природно, що кімнатна температура є першою у списку. Іншими важливими факторами є вологість, а також рух повітря та протяги.


Турбота про комфорт / Фото Daikin

У спекотну погоду маленькі діти швидко перегріваються. Все через те, що малюки не можуть пріти, що є способом охолодження організму, тому вони часто можуть зазнавати теплового удару. Діти також надзвичайно чутливі до коливань вологості. Причина та сама – частка води в їхніх тілах вища у порівнянні з дорослими.

Рослини у кімнаті дитини можуть частково покращити кліматичну атмосферу в приміщенні, адже сприяють хорошій якості повітря. Крупнолисті рослини, такі як кіпрська трава або папороть, підвищують вологість повітря. Деякі рослини навіть фільтрують шкідливі речовини. До них відносяться плющ і каучук. Проте слід бути уважним, адже рослина у дитячій кімнаті потребує ретельного догляду та дотримання правил безпеки.

Дуже важливо не перегрівати кімнатну температуру дитини. Дослідження показали, що перегріті кімнати призводять до зростання рівня захворюваності серед дітей.


Комфортна температура — спокійне життя / Фото Daikin

У дитячій кімнаті слід бути надзвичайно обережними з вікнами. У першу чергу слід встановити обмежувачі відкривання вікна для того, щоб дитина не могла з нього випасти. Проте навіть після цього батьки не можуть бути впевненими у повній безпеці своєї дитини. Навіть коли вікно відчинене не до кінця, існує значна небезпека, що разом із повітрям у кімнату можуть проникнути вихлопні гази, пил та інші небезпечні алергени. Якщо у дитини алергія на пилок, обов’язково слід тримати вікна зачиненими. Навіть короткі періоди відкритих вікон можуть пропустити пилок у кімнату.

Хорошим рішенням є очищувачі повітря або кондиціонери, які можуть похизуватися цією функцією. Daikin – це інноватор на ринку кондиціонерів, який піклується про комфорт та безпеку своїх клієнтів.

Очищувач повітря MCK55W отримав схвальну відзнаку якості Allergy UK та гарантує зменшення кількості в приміщенні бактерій, алергенів та вірусів. Це рішення чудово підходить не лише для дітей, а й для тих, хто страждає від алергій та астми.


Чисте повітря – запорука доброго здоров'я / Фото Daikin

Очищення відбувається у декілька етапів: об’ємне захоплення повітря у 3 напрямках, ефективне уловлювання пилу й забруднюючих речовин за допомогою електростатичного HEPA-фільтра та усунення шкідливих речовин за допомогою інноваційної технології Daikin Streamer.

Кондиціонери Daikin Stylish не лише забезпечать комфортну температуру в приміщенні та потішать дизайном, а й потурбуються про чистоту повітря, яким ви дихаєте. Покращена конструкція гарантує ефективність роботи пристрою та відсутність шумових подразників завдяки посиленій шумоізоляції.

Вологість повітря – важливий фактор не лише для дитячої кімнати, контролювати який стане легше з кондиціонерами Daikin Sensira. Функціональні можливості пристрою готові покрити практично будь-які потреби користувача, а використання новітніх технологій гарантує позитивний досвід користування кондиціонером.