За 90 років на ринку, компанія Daikin запатентувала понад 1500 технологій. Синтез фреону, мультизональна система кондиціонування (VRV), технологія очищення повітря на базі стримерного розряду у внутрішніх блоках та перший кондиціонер з функціоналом зволоження повітря, неодноразово перевертали всю галузь. Крім того, саме виробник Daikin звернув увагу на зовнішній вигляд кондиціонерів.

До теми Продуманість до деталей: чому варто звернути увагу на дизайнерські кондиціонери Daikin Stylish

Головна особливість Daikin – компактність та естетичний дизайн

Головна особливість Daikin – компактність та естетичний дизайн / Фото Daikin

Одна із перших моделей, яка отримала світове визнання завдяки дизайну, стала Daikin Emura FTXG. Товщина внутрішнього блоку складала лише 15 сантиметрів, а елегантна матова обробка забезпечила блоку безліч нагород за зовнішній вигляд у 2014 – 2015 роках. Відтоді дизайн внутрішніх блоків активно вдосконалювався. Так й з’явилася передова та еталонна лінійка Stylish.

Блок, відзначений нагородами

Відзначений нагородами внутрішній блок лінійки Stylish

Відзначений нагородами внутрішній блок лінійки Stylish / Фото Daikin

Ненав'язливий та стильний дизайн панелі дозволяє легко підібрати потрібну текстуру та колір. На противагу кондиціонерам інших виробників, які обирають стандартний білий корпус, Daikin Stylish випускається в 4-х колірних варіантах. Клієнти можуть обрати з-поміж білого, сріблястого, чорного та “чорного дерева”. Відтак кондиціонер ідеально пасуватиме до інтер'єру, виконаному як в класичному, так і в сучасному стилі.

Лінійка Daikin Stylish випускається в 4-х кольорах – відео DaikinEurope

Згладжені кути та компактність у поєднанні з підвищеною функціональністю, зробила Daikin лауреатом престижного міжнародного конкурсу промислового та графічного дизайну Good Design Award. Ця нагорода стала підтвердженням, що лінійка Stylish стала новим стандартом комфорту та енергоефективності у кліматичній галузі.

Інноваційний дизайн блоку Stylish відзначений нагородами IF Design Award та Red Dot Product Design Award. Обидві найпрестижніші нагороди відзначили особливі досягнення Daikin у сфері промислового дизайну.

Щоб придбати стильний та функціональний кондиціонер, який отримав світове визнання, заповніть форму на сайті Daikin.