Приміщення звели в 1929 році як офіс для компанії з газової, коксової та легкої промисловості, саму будівлю повністю відремонтували і додали декілька просторих кімнат, про це пише профільне видання Deezen.

Читайте також: Квартира у стилі лофт: в Києві облаштували стильне помешкання в центрі – фото

До будівлі Gaslight можна потрапити через вестибюль, освітлений сферичними підвісними світильниками. У центрі ліфта є підйомник. Шахта виконана з бетону, яке додатково покрили двома шарами бронзи.

Оновлений ліфт виглядає помпезно / Фото Deezen
Оновлений ліфт виглядає помпезно / Фото Deezen

Перший бронзовий лист – плоский і вирізаний лазером, з вигадливим візерунком у стилі артдеко. Лазерне гравіювання виконали і на другому листі. Накладені один на одного вони створюють ефект муару, який закриває бетон знизу.

Архітектори майстерно виконали свою роботу / Фото Deezen
Архітектори майстерно виконали свою роботу / Фото Deezen

Другий бронзовий лист повернутий під кутом 90 градусів, щоб покрити нижню частину сходів вестибюлю. Деякі засклені перегородки в будівлі обклали фігурними візерунками, які відповідають вирізам на шахті ліфта.

Номери будинку гармонійно
Номери будинку гармонійно "вплели" в дизайн / Фото Deezen

Інші унікальні деталі – ручки вхідних дверей будівлі, їх різьбили вручну із низкою канавок. Адресний номер Gaslight також сформували у металеві спиці, які проходять вздовж верхньої частини його відновлених парадних воріт.