В оселі, де проживатиме людина з алергією, слід зважати на кожну дрібницю й обдумувати всі деталі інтер’єру. У таких інтер’єрах слід уникати багатьох рішень, і при облаштуванні або ремонті варто двічі розглянути багато питань.

Читайте також Скло в інтер'єрі: про які особливості варто знати

Слід обирати безпечні та екологічні матеріали. Джерелами алергічних проблем у квартирі можуть бути хімікати, пилок, випари фарб, а також пил або навіть меблі з невідповідних матеріалів. У такій квартирі один з найпопулярніших напрямків декору – мінімалізм. Тут переважають меблі, які мають скромну форму, завдяки чому оселя позбавлена ​​закутків, а це зменшує утворення скупчень пилу та бруду.

Безпечний простір / Фото homebook

Також чудовим рішенням буде скандинавський стиль. Це простий та лаконічний напрямок, у якому немає непотрібних речей. В приміщенні буде легше підтримувати чистоту та запобігати появі алергенів.

Чудова тенденція / Фото homebook

Слід ретельно обирати оздоблювальні матеріали, які не викликають алергії. Це можуть бути дерев’яні підлоги, облицювання каменем, сталь або скло. Використання таких матеріалів посилить відчуття візуальної легкості.

Мінімалізм – запорука здоров’я / Фото homebook

Найбільше місце концентрації потенційних алергенів – це текстильні прикраси. Варто відмовитися від штор, а натомість використати жалюзі. Те саме правило стосується килимів, тому їхню кількість також краще обмежити.