Кондиціонери, які пропонує сучасний ринок, – це багатофункціональна кліматична установка з великою кількістю базових та додаткових опцій. Деякі з них ви використовуватимете щоденно, тоді як інші є лише додатковими перевагами, які не обов'язково стануть в пригоді під час всього періоду експлуатації спліт-системи.

Читайте також Яку спліт-систему вибрати: огляд базових характеристик

Розберемося, які характеристики слід порівнювати, обираючи собі надійну спліт-систему.

Потужність

Оптимальним варіантом є спліт-системи з потужністю приблизно 2.8 – 3 кВт / Фото Daikin

Якщо ви точно визначилися з приміщенням у якому встановлюватимете кондиціонер та знаєте його площу, є сенс порівняти потужність охолодження кондиціонерів від різних виробників. Для охолодження площі 10 м2 з висотою стель від 2.8 до 3 метрів потрібно приблизно 1 кВт потужності охолодження. Оптимальним варіантом є спліт-системи з потужністю приблизно 2.8 – 3 кВт. Вони впишуться в середньостатистичну кімнату та не споживатимуть занадто багато енергії.

Очищення

Перед теплообмінником повітря проходить через систему фільтрів, однак щоб ця функція була не даремною, зверніть увагу, які саме частинки затримує кондиціонер. Побутові кондиціонери можуть бути оснащені системами як грубого, так і тонкого очищення (НЕРА-фільтри), які власне й виловлюють частинки пилу і пилку, а також борються з алергенами і неприємними запахами.

Рівень шуму

Обираючи кондиціонери для спальні, зверніть увагу на наявність режиму "тиші" / Фото Daikin

Обираючи блок для спальні або робочого кабінету, потурбуйтеся, щоб його робота не заважала відпочинку та не відривала від справ. Рівень гучності стандартних моделей Daikin дорівнює 21 дБА, крім того, вони можуть переходити в режим “Тиші”, знижуючи гучність внутрішнього боку ще на 3 дБА, тоді як дорожчі моделі використовують інноваційний вентилятор, який дозволяє підвищити енергоефективність при низьких рівнях шуму. Це абсолютно усуває будь-який дискомфорт, пов'язаний з роботою приладу.

Чи є кондиціонер інверторним

Інверторні кондиціонери споживають на 30% менше електрики у порівнянні зі звичайними блоками. Цього вдається досягти внаслідок плавної зміни швидкості обертів компресора.

Відмовляючись від циклів перезавантажень компресора на користь постійного і безперервного коригування потужності, така техніка подовжує експлуатаційний термін, "з'їдає" менше електрики та знижує рівень шуму. При цьому вона точно витримує задані температурні параметри.

І головна перевага – інверторний кондиціонер тішитиме вас впродовж усіх 4-х сезонів, оскільки він не лише охолоджує, але й обігріває приміщення.

Дизайн

Кондиціонери Daikin випускаються в різних кольорових рішенняхКондиціонери Daikin випускаються в різних кольорових рішеннях / Фото Daikin

Попри усі технічні моменти, зовнішній вигляд блоку – є тим параметром на який ви найчастіше звертатимете увагу в повсякденному житті. Тому радимо ретельно порівняти вигляд зовнішніх блоків кондиціонерів від різних виробників: розмір, форму та кольори в яких вони випускаються. Підібравши кондиціонер, який доповнить ваш інтер'єр, ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір. Адже інколи всім нам хочеться насолоджуватися не лише інноваційністю, але й красивим зовнішнім виглядом речей, які нас оточують в домі.